Perletti

Perletti

Нам подобається те, що ми робимо щодня, і це ключ до нашого успіху"" - ось девіз, з якого починається історія бренду Perletti.

Спеціалізуючись на виробництві та дистрибуції парасольок та аксесуарів від дощу для дорослих та дітей, компанія Perletti є незмінним лідером у Європі понад 45 років. Втілюючи своє бачення захоплень та способу життя у кожному зі своїх продуктів, сьогодні Perletti є провідною компанією у всій Європі, щорічно продаючи понад 5 мільйонів парасольок. Представлений у більш ніж 36 країнах, являючи собою втілення італійського стилю, бренд розфарбовує сірі дощові дні щіпкою гарного настрою. 

Стиль, інновації, оригінальність та інтуїція – все це є в кожній парасольці Perletti, яка завжди була синонімом модних тенденцій, а сьогодні є якісним аксесуаром, який вибирають мами по всьому світу для своїх дітей.

Завдяки копіткій роботі фахівців компанії, дослідження та дизайн поєднуються та вдосконалюються з урахуванням стандартів якості, що підтверджується численними міжнародними сертифікатами, етичних та екологічних стандартів, щоб бути відтвореними в кінцевому продукті, здатному вловити усі актуальні тренди.

Результатом є широкий асортимент завжди унікальних моделей парасольок, дощовиків і різних аксесуарів, що відрізняються ексклюзивністю дизайну і фантазії, здатних задовольнити різні смаки споживачів."

© 2012—2023 Smarty Family