• partners-main

    940 партнерів

  • shops-main

    107 торгівельних мереж

  • specialist-main

    170 фахівців

about-company

Про компанію

Smarty Family Corporation (заснована в 1994 году, як «Європродукт») є лідером ринку дитячих товарів та найбільшою в Україні компанією сімейного типу. Напрямок дистрибуції Smarty Family є фаворитом ринку дитячого харчування в Україні. Наша компанія на ексклюзивних умовах також представляє світові бренди в категоріях іграшок, дитячої гігієни та аксесуарів.

Бренди, що дистрибутуються Smarty Family в Україну, – це відомі марки, що переважають в категоріях дитячого харчування – Bebi Premium, Heinz, Hamé Bambolina, Nestle, дитячої косметики, гігієни та аксесуарів – Bübchen, NUK, Baby-Nova, Maltex, іграшки – Stiga, Playmobil, Lena, Siku, Hasbro.

Наш бізнес особливий, оскільки спрямований на дитину та його сім´ю. Ми прагнемо зробити атмосферу радісною та приємною для наших клієнтів та партнерів, а атмосферу в компанії відкритою. За час існування компанії ми отримали знання та досвід, які допомагають нам задовольняти потреби наших клієнтів і покупців. Для того, щоб дитячі мрії стали доступними, ми безперервно ведемо пошук новинок, розширюємо асортимент, обираючи найкращі дитячі товари і найнадійніших постачальників, як в Україні, так і в країнах Європи.

Наша мета – запропонувати малюкам найкраще. Наша задача – це впевненість батьків у безпечності і високій якості придбаних товарів. Наша компанія створена людьми, для яких піклування про дітей є головною справою життя вже дуже багато років, саме тому в ній працюють професіонали, які самі є батьками і люблять свою справу, вкладаючи в неї часточку душі.