• partners-main

  940 партнерів

 • shops-main

  107 торгівельних мереж

 • specialist-main

  170 фахівців

about-company

Про компанію

  Smarty Family Corporation (заснована в 1994 году, як «Європродукт») є лідером ринку дитячих товарів та найбільшою в Україні компанією сімейного типу.
  Напрямок дистрибуції Smarty Family є фаворитом ринку дитячого харчування в Україні. Наша компанія на ексклюзивних умовах також представляє світові бренди в категоріях іграшок, дитячої гігієни та аксесуарів. Бренди, що дистрибутуються Smarty Family в Україну, – це відомі марки, що переважають в категоріях дитячого харчування – Bebi, Heinz, Hamé, Нэнни, дитячої косметики, гігієни та аксесуарів – Bübchen, NUK, Baby-Nova, Muumi, іграшки – Tolo, Playmobil, Lena, Siku.
  Наш бізнес особливий, оскільки спрямований на дитину та його сім´ю. Ми прагнемо зробити атмосферу радісною та приємною для наших клієнтів та партнерів, а атмосферу в компанії відкритою.
   За час існування компанії ми отримали знання та досвід, які допомагають нам задовольняти потреби наших клієнтів і покупців.
 
  Для того, щоб дитячі мрії стали доступними, ми безперервно ведемо пошук новинок, розширюємо асортимент, обираючи найкращі дитячі товари і найнадійніших постачальників, як в Україні, так і в країнах Європи.
  Наша мета – запропонувати малюкам найкраще. Наша задача – це впевненість батьків у безпечності і високій якості придбаних товарів.
  Наша компанія створена людьми, для яких піклування про дітей є головною справою життя вже дуже багато років, саме тому в ній працюють професіонали, які самі є батьками і люблять свою справу, вкладаючи в неї часточку душі.
layer-35

Здоров’я дитини – це в першу чергу його правильне харчування