Mehano

Mehano

Історія створення бренду Mehano веде до ще далекого 1952 році, коли була утворена компанія Mehanotehnika, вже з самого початку орієнтувалася на виробництво якісних іграшок. Модернізація і новий виток розвитку вже під брендом Mehano відбулися в 1990 році, і з того часу компанія впевнено присутня на ринку дитячих товарів і на ринку залізничного моделізму, досягнувши оптимальних показників в співвідношенні ціни та якості. У наш час якісна і недорога залізниця – це Mehano!  

Компанія Mehano регулярно поповнює свій модельний ряд іграшкових залізниць новітніми швидкісними поїздами і локомотивами: від знаменитих французьких електропоїздів лінійки TGV до німецьких Intercity-Express третього покоління. У той же час ще більший вибір запропонований в класичних серіях і оригінальних моделях таких «робочих конячок» як знаменитий локомотив минулих років австралійської компанії Clyde Engineering або раритетний американський паровоз Rivo Bravo (стартовий набір). Додатковий інтерес представляють собою набори від Mehano, що відрізняються функціональною спрямованістю моделей составів, які можуть включати вагон-снігоочисник, вагон-кран, вагон-рудовоз, вагон-цистерну, платформу зі знімним контейнером і так далі.

MehanoМодельні комплекти Mehano виробляються як під традиційну двохрейковий, так та трехрельсовую систему харчування Марклін на змінному струмі. Висота та конфігурація рейкового профілю дозволяє поєднувати складові моделей Mehano з продукцією інших виробників та ще більш варіативно доукомплектовувати залізницю на свій смак. Склади створюються в найпопулярнішому типоразмере H0 (масштаб 1:87), а також в типорозмірах N (масштаб 1: 160) та TT (масштаб 1: 120).

© 2012—2023 Smarty Family