Lotus Onda

Lotus Onda

Торгова марка Lotus Onda (Лотус Онда) була заснована в Гонконгу в 1972 році. За кілька років продуктивної і вельми успішної роботи компанії вдалося вийти в лідери з виробництва високоякісних ляльок для дітей. Уже в 1985 році місцем розміщення виробничих потужностей компанії Lotus Onda стало китайське місто Лонгганг, а на заводах створенням іграшок займалися більше тисячі співробітників. Сьогодні якість і безпеку продукції для дітей торгової марки Lotus Onda підтверджено міжнародними сертифікатами ISO9001 (1996 рік) і ISO14001 (2002 рік), а виробництво у своєму розпорядженні десятки відділів, де виробляють молдинги, деталі, що обертаються, напилення, волосся, очі, одяг і багато іншого. 

Добрі і функціональні лялечки й пупси, вироблені компанією Lotus Onda, не залишать байдужою жодну маленьку дівчинку, яка відчуває необхідність в турботі про нехай і іграшкової, але доньці. Тепер і українським батькам надається можливість придбати для своїх малюків якісні іграшки Lotus Onda.

Ляльки від торгової марки Lotus Onda інтерактивні, рухливі. Їх вміння вражають дитячу уяву. Милі пупси можуть крокувати, сміятися, ходити в туалет, плакати, реагувати на дотики. Такі іграшки – ідеальне рішення для сюжетно-рольових дитячих ігор, під час яких діти вчаться спілкуватися один з одним, покращують свої комунікативні навички. Дівчинка, якій пощастило стати володаркою м’якого інтерактивного пупса, буде із задоволенням доглядати за ним, а інтерес до іграшки не пропаде довго.

Щоб гра була цікавішою, в колекції дитячого продукції торгової марки Lotus Onda є також необхідні аксесуари для ляльок і пупсів: лялькові ліжечка, горщики, меблі, одяг, гойдалки, сумочки і багато іншого. При цьому немає приводу для хвилювання за здоров’я малюка, так як всі іграшки даної торгової марки виконані з гіпоалергенного пластика, який не містить токсичних елементів.

© 2012—2023 Smarty Family