Lisciani

Lisciani

 

Lisciani – всесвітня освітня компанія, яка протягом останніх 30 років проектує, розробляє та виробляє розвиваючі іграшки, які можуть покращити життя дітей та їхніх родин. Lisciani також є дослідницьким центром стратегій навчання дітей.
Ігри та іграшки, вироблені компанією, охоплюють усі етапи розвитку дитинства, від перших кількох місяців життя до початку підліткового віку, з цілим рядом спеціальних, високонавчальних продуктів.

Бренди компанії з часом завоювали першочергові позиції на світовому ринку іграшок. Ці ексклюзивні знання дозволили компанії з часом створити власну освітню методику, яка була визнана та оцінена у всьому світі за свою ефективність.

СПАДЩИНА І БРЕНД
Компанія має видавничий досвід, який є унікальним у європейській галузі, оскільки вона була заснована як видавництво в галузі педагогіки та освіти.
Джузеппе Лішані, засновник компанії, був університетським дослідником на міжнародному рівні та зробив внесок у становлення педагогіки як науки. Ці ексклюзивні знання дозволили компанії з часом створити власну освітню методику, яка була визнана та оцінена у всьому світі за свою ефективність.
Наші пошуки інноваційних методів навчання ніколи не припинялися, і сьогодні вони все ще є справжньою рушійною силою кожної гри. Ось чому, коли ви говорите про Lisciani, ви говорите про історію італійських освітніх ігор.


Групі належить низка успішних історичних брендів, таких як Carotina, I’m a Genius, Ludoteca та Hi-Tech Educativo, а також нещодавні доповнення, такі як Crazy Science, Giocare Educare та Kids Love Monsters. Ці бренди, які дуже люблять діти, стали справжніми символами ефективного та розважального навчання, і вони супроводжують сім’ї в освітньому циклі зростання та розвитку їхніх дітей. Компанія також має низку ліцензій на улюблених дитячих персонажів, зокрема: Барбі, свинку Пеппу Бінг, Машу та Ведмедя та багатьох персонажів зі світу Уолта Діснея.

Завдяки досвіду, отриманому в цьому секторі, Lisciani Group використовує свої ноу-хау для щоденного використання в плануванні та розробці освітніх продуктів високого рівня та високого змісту, вивчаючи різні педагогічні тенденції та пропонуючи інноваційні інструменти навчання.
Група є лідером в Італії на ринку високих технологій для дітей та підлітків завдяки асортименту продуктів Hi Tech educativo, які допомагають їм відкривати нові цифрові технології в безпечний та веселий спосіб завдяки нашим власним освітнім програмам. 


За словами відомого американського соціолога Маршалла Маклюена: «Той, хто намагається відрізнити освіту від розваг, не знає, що освіта повинна бути розважальною, а розвага має бути освітньою». Продукція Lisciani заохочує навчання через гру, що зараз називається edutainment: навчання, розважаючись.
Ігри Lisciani допомагають покращити якість сімейного життя, пропонуючи можливість збиратися разом і грати разом, а також пропонуючи можливості для розвитку маленьких дітей і дорослих. Дослідження та дослідження, проведені в педагогічній та освітній сферах, показали, що підвищення успішності в дитинстві є однією з передумов для забезпечення кращої якості життя наших дітей.

 

Наше виробництво «Зроблено в Італії», наша сильна орієнтація на клієнта та наша виражена чутливість до навколишнього середовища та безпеки гарантують перевірки першого рівня, що свідчить про лояльність клієнтів.
 

Нарешті, пропозиції групи є гарантією навчання; вони закладають основи для розвитку навичок, але вони також забезпечують психофізичний розвиток і розвиток стосунків дітей з точки зору благополуччя, комунікабельності та гармонійного зростання; ось чому продукти Lisciani Group вважаються «Найкращими освітніми».

 

© 2012—2023 Smarty Family