Keycraft

Keycraft

З того часу, як шотландська компанія Keycraft Ltd. почала свою діяльність у 1974 році, у світі багато що змінилося, але саме команда компанії дозволила Keycraft стати тими, ким вони є сьогодні, забезпечуючи провідних роздрібних клієнтів найрізноманітнішими іграшками для творчості та чудовою серією м'яких іграшок. Компанія Keycraft, як надійний постачальник якісних іграшок, була заснована на міцних сімейних цінностях та непереборній любові до дітей, у прагненні подарувати їм почуття радості та незабутніх веселощів.

Компанія прагне бути екологічнішою з кожним бізнес-рішенням, яке вона приймає. Наша планета постійно знаходиться у фокусі діяльності компанії, впливаючи на те, як вона розробляє та виробляє свою продукцію. З турботою про дітей компанія прагне надавати доступні іграшки, які будуть не тільки радувати, але й навчати. 

 

Ось уже протягом 50-ти років компанія залишається вірною своїм принципам та цінностям, створюючи якісні та безпечні іграшки з екологічно чистих матеріалів для всебічного розвитку дітей. Вся продукція сертифікована та відповідає європейським стандартам. Про це свідчать відповідні сертифікати якості.

 

Подарунок – це особлива форма вираження уваги та почуттів. Він здатний подарувати радість та веселощі, підняти настрій. А іграшка від бренду Keycraft, безсумнівно, подарує Вашому малюку незабутні веселі годинники гри, найкращі спогади, відмінний настрій та викличе усмішку на обличчі.

 
© 2012—2023 Smarty Family