Hasbro

Hasbro

Історія величезної імперії Hasbro, що займає сьогодні друге місце серед виробників іграшок, почалася в Америці в 1923 році з маленької сімейної фірми по виробництву олівців. Ця фірма була заснованої двома братами німецького походження – Хелалом і Генрі Хассенфельд (Hassenfeld). Звідси і народилася назва – HASsenfeld BROthers = HASBRO.  

На сьогоднішній день магазин іграшок Hasbro представлений на ринках більше 75 країн, оборот компанії становить близько 3 млрд. дол., а в її штаті майже 6 тисяч співробітників. Компанія Hasbro в Україні також має офіційне представництво. Найвідоміші бренди компанії Parker, MB, PlayDoh, My Little Pony, Monopoly, Twister, Risk і ін. Нові ідеї народжуються кожну хвилину. Hasbro не тільки креативно підходить до створенню ігор і іграшок, а самі іграшки розвивають фантазію і творчі навички дитини. Оригінальність у поєднанні з якістю – це основні інгредієнти успіху компанії.

Безпека – також одна з головних задач компанії. Hasbro іграшки проходять найжорстокішу перевірку і відповідають всім європейським нормам. На основі цих тестів товарам привласнюється значок CE, широко відомий всім покупцям знак якості.

Перш ніж потрапити в руки дитини будь-які дитячі іграшки Hasbro проходять спеціальні лабораторні тести, що включають в себе близько 10 рівнів перевірки в умовах, наближених до життєвих ситуацій. Адже навіть зламані іграшки не повинні виявитися небезпечними для дитини. Точно також тестуються всі вихідні матеріали.

© 2012—2023 Smarty Family