Hame

Hame

Hame один з п’яти найбільших Чеських виробників продуктів харчування. Це виробник з найширшим асортиментом однокомпонентних,    багатокомпонентних і м’ясних пюре для дитячого харчування. В асортименті 45 позицій пюре – фруктові, фруктово – сирні, м’ясо-овочеві, м’ясні пюре, фруктово-овочеві.

Країна виробник Чехія за довгі роки сформувала довіру до імпортної продукції з Європи, якість продукції відповідає всім європейським вимогам.

Hame дає повну гарантію, що наші пюре відповідають найвищим міжнародним стандартам якості і відповідають жорстким вимогам самої компанії.

Кожна партія товару проходить різні види досліджень: мікробіологічні, фізико-хімічні, показники безпеки і т. д. А потім зберігається на спеціальному складі на заводі не менше 10 днів, протягом яких завершуються всі перевірки і підтверджується якість готового продукту.

При створенні дитячого харчування фахівці компанії Hame спираються на дані наукових досліджень в галузі педіатрії, алергології, імунології; ретельно працюють спільно з педіатрами для отримання найкращих рецептур, корисних для малюка, щоб Ви змогли прищепити дитині звичку до здорового харчування з дитинства. 

Постачальники сировини для компанії Hame проходять спеціальну сертифікацію на виробництво сировини  для дитячого харчування. Всі вони підлягають суворій перевірці перед початком співпраці та контрольним  перевіркам згодом, що дозволяє гарантувати відповідність якості вихідних продуктів стандартам ЄС і  законодавству України.

Для виробництва відбираються найкращі плоди, багаті вітамінами і мінеральними  речовинами.

Продукція ТМ Hame ідеально підходить для першого прикорму малюків з чотирьох місяців.

 

Hame та Hamanek – найкраще для найдорожчих!

 

© 2012—2023 Smarty Family