Hame

Hame

Hame один з п’яти найбільших Чеських виробників продуктів харчування. Це виробник з найширшим асортиментом однокомпонентних, багатокомпонентних і м’ясних пюре для дитячого харчування. В асортименті 48 позицій пюре – фруктові, фруктово – сирні, м’ясо-овочеві, рибно-овочеві, пюре з вершками, пюре з пластівцями, м’ясні пюре, фруктово-овочеві.

Країна виробник Чехія, за довгі роки є вже сформований довіру до імпортної продукції з Європи, якість продукції відповідає всім європейським вимогам. Hame дає повну гарантію, що наші пюре відповідають найвищим міжнародним стандартам якості і відповідають жорстким вимогам самої компанії. Кожна партія товару проходить різні види аналізів: мікробіологічні, фізико-хімічні, показники безпеки і т. Д. А потім зберігається на спеціальному складі на заводі не менше 10 днів, протягом яких завершуються всі перевірки і підтверджується якість готового продукту. При створенні дитячого харчування фахівці компанії Хамі спираються на дані наукових досліджень в галузі педіатрії, алергології, імунології; ретельно працюють спільно з педіатрами для отримання найкращих рецептур, корисних для малюка, щоб Ви змогли прищепити дитині звичку до здорового харчування з дитинства.

Постачальники сировини для компанії Hame проходять спеціальну сертифікацію на виробництво сировини для дитячого харчування. Всі вони піддаються суворій перевірці перед початком співпраці та контрольним перевіркам згодом, що дозволяє гарантувати відповідність якості вихідних продуктів стандартам ЄС і законодавству України. Для виробництва відбираються найкращі плоди, багаті вітамінами і мінеральними речовинами. Продукція ТМ Hame ідеально підходить для першого прикорму малюків з чотирьох місяців.

© 2012—2023 Smarty Family