Fleur Alpine ORGANIC

Fleur Alpine ORGANIC

Fleur Alpine ORGANIC — унікальне харчування для маленьких дітей, яке має душу.

Лінійка дитячого харчування Fleur Alpine ORGANIC представлена продуктами для початку і продовження прикорму та для знайомства з новими смаками.

Вона призначена підростаючим малюкам, але також підходить і для харчування всієї родини. Широкий асортиментний ряд включає гіпоалергенні, функціональні, безглютенові й цільнозернові продукти. В основу створення закладено принципи органічного сільського господарства.

Щоб отримати статус ORGANIC, продукція Fleur Alpine пройшла найсуворіший контроль «від зернятка до прилавка», сертифікована відповідно до вимог регламентів ЄС № 834/2007 та 889/2008 до продукції біоорганічного землеробства і має спеціальне маркування у вигляді «євролиста» із зазначенням уповноваженого органу країни виробництва.

Що робить наші продукти для малюків особливими? 

Абсолютно всі інгредієнти: цільнозернове борошно, стиглі фрукти, ягоди та овочі, молоко і м'ясо — надходять з органічних фермерських господарств.

Дбайлива технологія виробництва зберігає природні вітаміни і мінерали, тому склад наших продуктів дуже простий, там немає нічого зайвого.

У наші продукти не додають вітамінно-мінеральний комплекс, пальмову олію, загусники, сіль, консерванти, барвники й ароматизатори.

Смак і аромат продуктів — на 100 % натуральні й унікальні, властиві даному продукту у природі.   

Діти, у тому числі й малоїжки, з великим апетитом їдять наші продукти.

Природній цукор, що міститься у фруктах, овочах і злаках, надає продуктам природної витонченої насолоди.

З раннього дитинства у малюка формуються навички здорового харчування: з’являється і запам'ятовується правильне відчуття смаку, запаху, консистенції натуральних продуктів.

© 2012—2023 Smarty Family