Smarty Family продовжує вдосконалюватися!

12 Квітень 2018

12-13 квiтня компанія Smarty Family взяла участь у Науково-практичній конференції з міжнародною участю «Новітні технології в педіатричній науці, практиці та освіті», присвяченій пам’яті академіка Б.Я. Резника, що внесена до Реєстру з’їздів, конгресів, симпозіумів та науково-практичних конференцій, затверджених МОЗ України та НАМН України.

IMG-6817c75cc5e42f1bc3317c09b644ee88-V
Головіна Світлана

Учасники конференції познайомились з нашими продуктами, і нашим корпоративним виданням. На стендi лiкарi мали можливiсть не тiльки продегустувати мiнеральну воду Донат Mg, а й отримати консультацiю щодо використання Донату Mg у педiатричнiй практицi, подiлитися своїм досвiдом у призначеннi Донату Mg. Було отримано багато позитивних відгуків.

Також медичнi фахiвцi компанiї Smarty Family отримали можливiсть вдосконалити свої знання завдяки прослуховуванню наукових докладiв провiдних педiатричних шкiл України. Нагадуємо, що Конференція відбувається з 12 по 13 квітня 2018 р. о 09:00 в аудиторії, на базі готельного комплексу «Одеса», Гагаринське плато, 5.

Smarty Family продовжує вдосконалюватися!

12 Квітень 2018

12-13 квiтня ми взяли участь у Науково-практичній конференції з міжнародною участю «Новітні технології в педіатричній науці, практиці та освіті», присвяченій пам’яті академіка Б.Я. Резника, що внесена до Реєстру з’їздів, конгресів, симпозіумів та науково-практичних конференцій, затверджених МОЗ України та НАМН України.

Учасники конференції познайомились з нашими продуктами, і нашим корпоративним виданням. На стендi лiкарi мали можливiсть не тiльки продегустувати мiнеральну воду Донат Mg, а й отримати консультацiю щодо використання Донату Mg у педiатричнiй практицi та подiлитися своiм досвiдом у призначеннi Донату Mg. Було отримано багато позитивних відгуків та пропозицій.

Також медичнi фахiвцi компанiї Smarty Family отримали можливiсть вдосконалити свої знання завдяки прослуховуванню наукових докладiв провiдних педiатричних шкiл України. Нагадуємо, що Конференція відбувається з 12 по 13 квітня 2018 р. о 09:00 в аудиторії, на базі готельного комплексу «Одеса», Гагаринське плато,5.

< усі новини