Равлик Боб

16864286_1274382366014515_7279351393804757145_n

Цукерки ТМ Bob Snail (Равлик Боб) – це ласощі, виготовлені з натуральних фруктів без додавання цукру, в яких максимально збережені природні вітаміни завдяки низькотемпературної обробки.

Виробник цукерок – вітчизняна компанія ТОВ «Еко Снек», яка знаходиться у Вінницькій області. Головна цінність компанії – це турбота про людей і виробництво корисної та смачної продукції, яка радує дорослих і дітей.

who-we-are_image_2Продукція представлена в досить широкому асортименті – цукерки виготовлені з яблук з додаванням груші, гарбуза, м’яти, сливи, вишні, полуниці, малини. До того ж, ніколи ще вітаміни не були такими смачними. У складі продукту відсутні будь-які хімічні добавки та барвники, для виробництва використовуються виключнo відбірні yĸpaінcĸі фpyĸти, які проходять дві стадії обробки при температурі, яка не перевищує 80оС. Це дозволяє максимально зберігати корисні вітаміни й мінерали, які так необхідні для здоров’я дорослих та дітей. Адже в ритмі сучасного життя, часом так складно встигати піклуватися про те, щоб щоденний раціон дитини потрапляв необхідний запас продуктів, які допомагають повноцінно розвиватися дитячому організму. Приємний смак досягається за допомогою правильного підбору сортів яблук, які складають основу цукерки. Фруктова пастила закручена у формі равлика, це цікаво дітям, а також, в процесі розмотування допомагає розробляти їх моторику.

Продукція ТМ Bob Snail (Равлик Боб) – це:

– користь;

– ідеальний смак;

– наповнення позитивними емоціями та енергією на весь день.

Можна сміливо заявити, що цукерки Bob Snail – це продукт самої природи, так як для їх приготування були взяті тільки фрукти, та більше нічого!