Nuk

nuk

Компанія NUK (НУК) має 60-ти річну історію успішного розвитку та просування, як на ринку Німеччини, так і на європейських та західних ринках. Продукція NUK представлена широким асортиментом таких категорій товарів, як: пляшечки для годування, дитячі соски, пустушки, посуд для дітей, зубні кільця та щітки, поїльника та чашки, ножиці, гребінці, аспіратори, продукція для туалету і купання, товари для мам, а також інші корисні дрібниці.

Продукція NUK займає одну з лідируючих позицій на світовому ринку завдяки високій якості продукції, що випускається. Вся виробнича лінія підприємства розташована в Німеччині та працює відповідно до високих вимог, а також з урахуванням дотримання світових стандартів якості. У розробці продукції фахівці компанії використовують, як власний; досвід, так і досвід вузькопрофільних фахівців, а також лікарів. Всі продукти компанії піддаються обов’язковій перевірці незалежним інститутом Фрезеніус. Високий попит і популярність продукції NUK також забезпечує сертифікація всього асортименту. До того ж, товари NUK рекомендуються до використання в більшості лікувальних установ.

Всі продукти NUK розроблені на підставі наукових досліджень з урахуванням знань і досвіду мам. Наукова основа і практичні знання, накопичені багатьма поколіннями матерів та годувальниць, є найважливішою перевагою NUK. Кожен з продуктів NUK створений для того, щоб перетворити материнство в найпрекрасніший час в житті жінки!

Компанія NUK прагне до того, щоб забезпечити максимально зручний життєвий старт кожному малюку і зробити так, щоб йому було легко рости і дорослішати завдяки продукції і ноу-хау NUK. NUK з максимальним ступенем відповідальності підходить до розробки і виробництва продукції для годування і догляду за малюками, щоб забезпечити дітей у всьому світі тільки найкращим.

Вся продукція NUK є універсальною і задовольняє потреби дитини на всіх етапах його розвитку – від народження до дошкільного віку.