Baby King

Baby King

Каші Baby King – високоякісний продукт, який виробляється компанією FLORY D.O.O. в м Крушевац, Сербія. Завод заснований в 2003 р, основна діяльність компанії – виробництво дитячого харчування на основі зернових.

Каші Baby King виготовлені з натуральних інгредієнтів за оригінальною рецептурою Др. Браун, яка розроблена у співпраці з німецьким інститутом харчування в місті Росбах, і відповідає міжнародним стандартам якості НАССР, ISO 9001: 2008, ISO 14001: 2005 та вимогам педіатрів.

Сировину, що використовують у виробництві, імпортують з країн ЄС, за винятком ячменю, кукурудзи, пшениці, які вирощують на території Сербії. Продукція Baby King багата вітамінами і мінералами: крім білків, вуглеводів і необхідних жирів, продукти також містять безліч інших компонентів, необхідних для нормального росту і розвитку дитини (Вітаміни A, D, E, K, C, B1, B2, ніацин, B6, фолієву кислоту, пантотенову кислоту, B12, біотин і мінеральні речовини, натрій, калій, кальцій, фосфор, залізо і йод). Каші Baby King призначені для годування дітей 3-х вікових груп (діти з 4-х, з 6-ти і з 8-ми місяців).

Продуктова лінійка представлена широким асортиментом молочних і безмолочних каш, до складу яких входять такі види зернових: рис, пшениця, кукурудза, жито, ячмінь, овес, гречка, а також, овочі і фрукти. Крім зернових, в кашах також присутня безліч корисних складових: адаптоване сухе молоко (тваринні жири замінюються рослинними, що разом з іншими компонентами забезпечує формулу, яка найкраще замінює грудне молоко), порошок з натуральних фруктів (яблуко, банан, груша), порошок з натуральних овочів (морква, шпинат, буряк), 13 вітамінів і 5 мінералів.

Сировину найвищої якості містить безліч корисних речовин, необхідних для здорового росту і повноцінного розвитку дитини, а суворий хімічний і мікробіологічної контроль в процесі виробництва гарантує високу якість продукції Baby King.

slider2