Дитячі іграшки

89761_3

Чи можна уявити дитинство дитини без іграшок? Іграшки оточують малюка з моменту його народження, часто з ними не розлучаються навіть  подорослішавши.

Іграшки, що представляє компанія Smarty Family можна розділити на 11 груп, 32 підгрупи. Це продукція більше ніж 30 виробників з різних країн світу – іграшки на будь-який смак і вік, як ексклюзивні, колекційні, так і доступні, але в будь-якому випадку якісні та привабливі для дітей. Складно знайти сім’ю, в чиєму будинку немає надлишку іграшок, тому саме іграшки, як окремий напрямок бізнесу є завжди затребуваним. Більш того, ринок іграшок один з найбільш динамічно зростаючих напрямків. Герої мультфільмів змінюються з року в рік і з екранів кінотеатрів вони приходять у світ іграшок, залишаючись з дітьми в їх житті. Сьогодні безліч категорій і брендів пропонують найширший асортимент іграшкової продукції для будь-якого віку, мети та призначення. Ми представляємо одні з найпопулярніших світових брендів і пропонуємо іграшки на будь-який смак.

Представники нашої компанії в вашому регіоні та наша торгова команда допоможуть Вам підібрати необхідний асортимент, а також познайомлять з особливостями тієї чи іншої одиниці продукції.

(Русский) Игрушки для малышей
(Русский) Игровые наборы
(Русский) Куклы
(Русский) Коллекционные машинки