Каталог

Серед брендів, які Smarty Family дистрибутує в Україні, – відомі провідні марки у категоріях дитяче харчування – Nestle, Bebi Premium, Hame, дитяча косметика і гігієна – Bübchen, NUK, Baby-Nova , Avent, Maltex, іграшки –  Hasbro, Siku, Lena.

Для співробітників Smarty Family представники провідних брендів дитячих товарів регулярно проводять навчальні семінари і презентації. Зустрічі проходять як в головному офісі, так і у філіях. Завдяки такій взаємодії вдається підтримувати високий рівень експертних знань про товари в кожному з територіальних підрозділів дистрибуції Smarty Family.

Компанії-лідери також запрошують фахівців з продажу Smarty Family на батьківщину відомих брендів для ознайомлювальних поїздок і тренінгових програм. Перебування в країні виробництва і знайомство з історією брендів дає краще розуміння специфіки кожного з них.

Крім того, керівники і менеджери Smarty Family відвідують міжнародні заходи і форуми, організовані партнерами корпорації. За останні п’ять років представники Smarty Family побували в Німеччині, Чехії, Австрії, Словенії, Італії, Іспанії, Фінляндії, Ісландії, Домініканській республіці на запрошення Baby-Nova, Hamé, Kolinska (Bebi), Nestlé, Raisio.

© 2012—2023 Smarty Family