Новинка! Стерилизатори 59S

20 Березень 2020

кровать палочка3990513

З появою дитини кожна матуся стикається з проблемою стерилізації дитячих предметів. Пляшечки для годування, молоковідсмоктувачі, пустушки потребують обробки. За останній час відбулися значні зміни в області стерилізації. З’явився новий, більш технологічний та зручний спосіб обробки – UVC LED, який дезінфікує за допомогою ультрафіолетового випромінювання з активним біологічним спектром.

59S – найбільша компанія в світі по виробництву ультрафіолетових світлодіодних стерилізаторів.

Принцип роботи світлодіодних УФ-стерилізаторів 59S

Ультрафіолетове випромінювання знищує до 99,9 % хвороботворних мікробів і практично всі небезпечні для здоров’я дитини віруси і бактерії. Після обробки у стерилізаторі пустушка, дитяча пляшечка і будь-яка інша дитяча річ стають абсолютно стерильними. Даний метод дезінфекції предметів особистої гігієни немовлят визнаний педіатрами найбезпечнішим і дуже ефективним.

Особливості світлодіодних УФ-стерилізаторів 59S:

– вбивають 99,9 % шкідливих мікробів;

– стерилізація триває не більше трьох хвилин;

– ідеально підходять для використання поза домом;

– безпечні, гігієнічні і не шкодять навколишньому середовищу;

– підходять для дезінфекції не тільки пустушок і сосок з будь-яких матеріалів, а й пляшечок, іграшок, дитячих речей;

– зменшують запахи, розкладаючи молекулярну структуру, наприклад молочний запах у пляшечці для годування, запах від ліків, кислий запах у посуді для пиття тощо.

Переваги світлодіодних УФ-стерилізаторів 59S:

  1. Портативність.
  2. Безпечність.
  3. Сучасний дизайн.

Стерилізатор є предметом першої необхідності в ситуаціях, коли дезінфекцію потрібно проводити часто. Він дійсно заощадить матері час і сили, забезпечить більший термін служби пляшечок і сосок. Стерилізатор знищує мікроби і бактерії навіть у важкодоступних місцях.

< усі новини