Brüggen

Brüggen

Компанія Brüggen заснована в 1868 році для переробки гречихи. У шістдесятих Brüggen була першою німецькою компанією, яка почала виробництво кукурудзяних пластівців. Це був початок переорієнтації компанії від переробки до сучасного виробництва продуктів харчування. Незадовго до 1989 року Brüggen поповнив своє виробництво мюслі та відкрив другий завод в Любеку, де сьогодні проводяться готові сніданки.  

З самого початку компанія проповідує філософію привабливих цін на продукцію високої якості. Тому компанія не вкладає гроші в дорогі маркетингові стратегії. Продукти Brüggen володіють унікальною особливістю рекламувати самі себе представляючи зразок співвідношення ціна-якість.

Brüggen починає стежити за якістю ще до виробництва, так як сировина відбирається найскрупульознішим чином. Уся сировина проходить інспекцію в спеціальній лабораторії. Продукція Brüggen піддається регулярним перевіркам сільськогосподарської палати Schleswig-Holstein. З 1997 року система управління якістю на виробництві Brüggen відповідає DIN EN ISO 9001. На додаток до всіх наявних стандартам в 2000 році Brüggen пройшов перевірку відповідну Датському HACCP стандарту DS 3027. Brüggen відноситься до якості продукції трепетно, як данину поваги до клієнта.

© 2012—2023 Smarty Family