Слодич

Ласкаво просимо в країну печива!

ВАТ «Кондитерська фабрика «Слодич» веде свою історію з 1905 року, коли в Мінську була відкрита кондитерська і пекарня «Жорж» Георгія Рачковського. ВАТ «Кондитерська фабрика «Слодич» є лідером ринку печива і борошняних кондитерських виробів Республіки Білорусь. Відмінними рисами продукції  торгової марки «Слодич» є використання тільки натуральної високоякісної та екологічно чистої сировини, відсутність консервантів, багатство рецептури, різноманітність натуральних добавок, вміст вітамінів і мінералів. Під брендами фабрики «Слодич» виробляється понад 100 видів цукрового, затяжного, здобного, діабетичного, розчинного, глазурованого і декорованого шоколадною глазур’ю печива, крекер. Печиво «Слодич» експортується в країни СНД і Євросоюзу, Сербію і Ізраїль, США і Канаду, Монголію і Китай. Щорічно близько 15% виробленої «Слодич» продукції поставляється на експорт.slodich

«Слодич» презентує нову шалено смачну лінійку крекеру «Be Zoom»! «Be Zoom» створений для тих, хто хоче кинути виклик нудним перекусам! Відчули голод між парами або до обіду в офісі ще пару годин? Тоді смачних перекусів з крекером «Be Zoom»!

Розчинне печиво не містить ароматизаторів, барвників і консервантів, воно безпечне – легко і без крихт розчиняється в роті дитини, має ніжний смак, який подобається дітям. У складі печива: пшеничне борошно вищого гатунку, масло вершкове, яблучне, гарбузове або морквяне пюре, молоко сухе та згущене, корисні речовини і вітаміни А і Е, залізо; не містить яєць.