Similac

Similac – дитячі сухі молочні суміші для штучного і змішаного вигодовування, вироблені компанією Abbott. Abbott – міжнародна багатопрофільна компанія, що займається дослідженнями, розробкою, виробництвом і поширенням широкого спектра медичної продукції та лікарських препаратів, включаючи медичні пристрої, діагностичне обладнання, а також дитяче і лікувальне харчування. В Abbott працюють близько 91 000 чоловік по всьому світу, продукція компанії доступна більш ніж в 130 країнах. Abbott виробляє широко відомі в світі продукти дитячого та лікувального харчування вже майже 100 років.

Similac почав свою історію в 1925 році, коли Гаррі К. Моорса і Стенлі М. Росс заснували в Колумбусі, штат Огайо, молочну компанію «Моорса і Росс». Вони справили і випустили на ринок рідку молочну суміш для немовлят, яка стала відома під назвою «Дитяча суміш Франкліна». Доктор Морріс Фішбейн, редактор Journal of the American Medical Association, в 1927 році запропонував змінити назву суміші на Similac. Пізніше і сама компанія була перейменована в M & R Dietetic Laboratories.

Similac – перша в США дитяча суміш в рідкій формі – стала найбільш популярною до 1951 році. А до початку 1960-х стався вихід на зовнішній ринок, і суміш Similac почали виробляти в Нідерландах.

У 1964 році компанію M & R Dietetic Laboratories of Columbus придбав фармацевтичний концерн Abbott, що і стало ключовою точкою відліку світового успіху бренду Similac. З тих пір суміші Similac постійно вдосконалювалися, втілюючи останні наукові розробки та відкриття. У 1959 році дитяча суміш «Сімілак з додаванням заліза» стала першою в світі сумішшю для профілактики залізодефіцитної анемії. У 1975 році був підписаний договір про виробництво Similac на Україні, і Similac став першим замінником грудного молока в СРСР. Сьогодні суміші Similac займають лідируючі позиції за обсягом продажів в багатьох країнах світу, в числі яких США, Сінгапур, Саудівська Аравія, країни Перської Затоки і багато інших. У січні 2013 року дитячі суміші Similac стали доступні в Україні завдяки запуску дистрибуції RedHead. За підтримки всього 8 медичних представників в декількох великих містах України, в кінці 2013р. Similac досяг частки ринку в 1%.