PLAYMOBIL

Головний офіс компанії geobra Brandstätter Stiftung & Co.KG, що виробляє PLAYMOBIL, розташований в м.Цирндорф, Німеччина. Продукція бренду PLAYMOBIL® широко відома і славиться преміальною якістю «Зроблено в Європі».

Ігрові фігурки різних персонажів PLAYMOBIL® (висотою 7,5 см.) є краеугольним каменем цієї творчої системи іграшок. Продукція PLAYMOBIL® визнана на міжнародному рівні. Творчі ролеві ігри пропонують безліч можливостей, для інтеграції та погрузки в різні історичні, сучасні ситуації та теми. PLAYMOBIL® дає можливість дітям грати цікаво, за що високо цінуються батьками і грає важливу освітню роль. За історію існування (PLAYMOBIL® заснований в 1974 році) було вироблено понад 3 млрд. фігурок!PM_Gruppe_klein

Лінійка продукції PLAYMOBIL® складається з 30 тематичних серій і продається в більш ніж 100 країнах світу. У PLAYMOBIL® працює понад 4200 чоловік. Висока якість продукції PLAYMOBIL® гарантована завдяки використанню компанією-виробником власних виробничих майданчиків в Європі (Німеччина, Мальта, Чехія, Іспанія).