Hap-p-kid

Торгова марка Hap-p-kid бере свій початок в Гонконзі. У наші дні компанія займає провідну позицію у виробництві та експорті дитячих іграшок високої якості. Демократична ціна на яскраву і неординарну продукцію завойовує все більше прихильників в світі з року в рік. Кожна нова іграшка Hap-p-kid відрізняється інноваційним дизайном і простотою, що власне в них і подобається дітям.

Продукція даного бренду орієнтована на споживачів віком від 3 до 14-річного віку. Надзвичайно широкий асортимент китайського бренду Hap-p-kid включає різнопланові і оригінальні іграшки для дівчаток і хлопчиків. Особливою любов’ю користується у дітей представлений бренд завдяки виробництву різних роботів. Роботи Hap-p-kid мають помітний і яскравий дизайн, безліч сумних, взаємозамінних з іграшками цієї ж серії частин. Крім усього іншого, дані іграшки говорять і ходять завдяки пульту управління за допомогою інфрачервоних променів.face

Кожен з виробів бренду Hap-p-kid зроблено з екологічно чистих матеріалів найвищої якості. Будь-яка з іграшок даного бренду абсолютно безпечна для здоров’я вашого малюка. Виключена можливість виникнення алергії у разі гіперчутливості дитини. З іграшками цього бренду ви зможете без побоювання спостерігати за безмежним польотом фантазії маленького борця з вселенським злом.