Беллакт

Перше, що ми смакуємо після народження – це материнське молоко. А згодом, на протязі всього життя, молочні продукти допомагають нам залишатися здоровими.

У Республіці Білорусь єдиним виробником сухих молочних продуктів для дитячого харчування є Волковиське ВАТ «Беллакт».1

Будівництво підприємства почалося в 1967 році і завершилося через три роки – відкриттям Волковиського молочно-консервного комбінату дитячого харчування, який в майбутньому став Волковиським ВАТ «Беллакт».

На підприємстві використовується сучасне обладнання і передові технології виробництва. Сировина надходить із господарств, які застосовують сучасні способи безприв’язного утримання худоби,  збалансовані раціони харчування тварин і комп’ютерні технології доїння. Постачальником спеціальних компонентів для виробництва сухих молочних продуктів для дитячого харчування ТМ “Беллакт” є всесвітньо відома компанія «DSM Nutritional Products Europe Ltd» (Швейцарія). Контроль якості дотримується на всіх етапах виробництва: вхідний, виробничий і контроль готової продукції. Контролюється до 68 показників дитячого харчування!

Від самого відкриття і до сьогодення підприємство розширює, розвиває і вдосконалює виробництво, дбайливо вписуючи в його історію нові досягнення.