Bambolina

Для того, щоб допомогти дорогим мамам легко і без зайвого клопоту піклуватися про здоров’я і правильний розвиток малюка, було створено дитяче харчування «Bambolina».1 picЯкісне харчування «Bambolina» – це не тільки смачна, збалансована і корисна їжа для малюка, це ще і прекрасна можливість приділяти більше часу на розвиток дитини. Але ж фахівцями з усього світу підтверджено: дитина набагато краще розвивається і менше хворіє, якщо його батьки щасливі і спокійні. Bambolina представлена збалансованою широкою лінійкою соків, нектарів і пюре, яка задовольнить потреби сучасної мами і дозволить урізноманітнити харчування малюка:

2Ключові особливості Bambolina і чому можна довіряти.

Безпека

Ovechka max 1 Рецептура розроблена відповідно до рекомендацій Всесвітньої організації охорони здоров’я і враховує європейський досвід світових виробників. Вона відповідає усім вимогам і санітарно-епідеміологічним нормативам міністерства охорони здоров’я і призначена для харчування дітей раннього віку. Підходить для раннього введення в прикорм. Ретельний підхід до вибору постачальників, безпеки і екологічності сировини, що поставляється дозволяють виробляти високоякісну продукцію. Так, більшість овочів вирощуються в природоохоронній зоні Біловезькій пущі. Дикорослі ягоди вручну збираються в екологічно чистій Вітебської області. Широка географія постачальників фруктів дозволяє відбирати самі соковиті і солодкі зразки, які мають найменшу кислотність. Це дозволяє нашим пюре та сокам бути солодкими без додавання цукру, ароматними і дуже смачними. М’ясний асортимент пюре виробляється лише з якісного та екологічно чистої сировини для зростання якого не використовувалися антибіотики і стимулятори росту. Широка географія поставок якісної сировини.

карта

 

Ідеальна рецептура Сучасні рецептури, технології обробки та упаковки готової продукції дозволяють максимально зберегти натуральний смак фруктів і овочів, м’яса і риби.

Kabachok IndeikaПо-справжньому смачне пюре! Кожна мама не з чуток знає, як важливо, щоб їжа подобалас малюку. Адже саме тоді він буде їсти із задоволенням та позбавить маму від зайвого клопоту. Пюре «Bambolina» має натуральний збалансований смак, приємний колір і запах. Крім того, досить щільна і в міру густа консистенція не дозволить пюре «втекти» з ложечки. А добрі і дбайливі герої, зображені на баночках, допоможуть розважити малюка під час годування.

А найголовніший наш секрет – в кожну баночку ми додали ложечку любові і турботи!

Офіційний сайт виробника http://www.bambolina.by